QCM

Vznikla za účelom poskytovať nadštandardné služby stavebného manažmentu svojim klientom a to najmä vďaka tímu vysoko kvalitných profesionálov, ktorí vytvárajú riešenia šité na mieru jednotlivým klientom a projektom.
 
 

Naše sídlo je v Bratislave, ale poskytujeme služby v rámci celého Slovenska.

Kontakt

Cieľ

Našim cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi, aby sme čo najlepšie porozumeli ich potrebám a tak pomohli zrealizovať ich zámery.

Skúsenosti

Skúsenosti našich zamestnancov a spolupracovníkov nám umožňujú realizovať široké spektrum  stavebných projektov, od realizácie rodinných domov, bytových domov, škôl, športových areálov až po realizáciu komplexných polyfunkčných centier.

Zamestnanie

Pre našich zamestnancov sa snažíme vytvárať prostredie, v ktorom majú možnosť naplno uplatňovať svoje nadobudnuté skúsenosti, a taktiež sa ďalej vzdelávať. Prioritou je vytvárať firemnú kultúru, ktorá motivuje ľudí podávať čo najlepšie výkony, a zároveň vytvára prostredie, kde sa ľudia cítia dobre.   

Našim záväzkom

je prinášať na trh prístup a riešenia, ktoré nás odlíšia od ostatných hráčov na trhu a prinesú požadované pozitívne výsledky pre našich zákazníkov.