QCM

Vznikla za účelom poskytovať nadštandardné služby projektového a stavebného manažmentu svojim klientom a to najmä vďaka tímu vysoko kvalitných profesionálov, ktorí vytvárajú riešenia šité na mieru jednotlivým klientom a projektom.
 
 

Naše sídlo je v Bratislave, ale poskytujeme služby v rámci celého Slovenska.

Kontakt

Cieľ

Našim cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s našimi zákazníkmi, aby sme čo najlepšie porozumeli ich potrebám a tak pomohli zrealizovať ich zámery.

Skúsenosti

Skúsenosti našich zamestnancov a spolupracovníkov nám umožňujú realizovať široké spektrum developerských projektov, od realizácie rodinných domov, bytových domov, škôl, športových areálov až po realizáciu komplexných polyfunkčných centier.

Zamestnanie

Pre našich zamestnancov sa snažíme vytvárať prostredie, v ktorom majú možnosť naplno uplatňovať svoje nadobudnuté skúsenosti, a taktiež sa ďalej vzdelávať. Prioritou je vytvárať firemnú kultúru, ktorá motivuje ľudí podávať čo najlepšie výkony, a zároveň vytvára prostredie, kde sa ľudia cítia dobre.   

Našim záväzkom

je prinášať na trh prístup a riešenia, ktoré nás odlíšia od ostatných hráčov na trhu a prinesú požadované pozitívne výsledky pre našich zákazníkov.

Vedenie spoločnosti

Ing. Miroslav Janíček

  • 24 ročné pracovné skúsenosti
  • Počas 10 ročného pôsobenia v stavebno-developerskej spoločnosti Reding, a.s., pracoval na viacerých pozíciách vrátane vedúceho oddelenia prípravy a obchodného riaditeľa.
  • V spoločnosti YIT Slovakia, a.s., pracoval  8 rokov v riaditeľských pozíciách a posledných 5 rokov v pozícii technicko – výrobného riaditeľa.
  • Je jedným zo zakladateľov spoločnosti QCM, v ktorej  pôsobí od jej vzniku v roku 2018.
  • Počas svojej kariéry bol zodpovedný za komplexnú prípravu a realizáciu projektov. Ako výrobno-technický riaditeľ bol zodpovedný  za celý projekt od prípravy, cez návrh dizajnu, realizáciu až po samotné užívanie budovy. V rámci toho získal skúsenosti v riadení veľkých investičných projektov a projektových tímov.

Ing. Martin Kulina

  • 24 ročné pracovné skúsenosti v oblasti projektového riadenia, financií a podnikového riadenia.
  • 7 ročné pôsobenie v nadnárodných poradenských firmách PwC a EY, v rámci ktorých získal skúsenosti s finančným a projektovým riadením.
  • Počas svojej kariéry pôsobil vo vrcholových pozíciách viacerých slovenských a českých spoločností, kde bol zodpovedný za riadenie projektových tímov a veľkých investičných projektov.
  • Je jedným zo zakladateľov spoločnosti QCM, v ktorej  pôsobí od jej vzniku v roku 2018.
  • V rámci QCM je Martin  primárne zodpovedný za business development, projektové riadenie, investičný kontroling a finančné plánovanie.